четверг, 19 марта 2020 г.

Дистанційне навчання на телебаченні – канал “Рада” та МОН транслюватимуть відеоуроки
Від 17 березня телеканал "Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запускає щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Таким чином держава хоче забезпечити можливості для дистанційного навчання на період карантину. Окрім того, телеканал "Київ” теж проводить трансляції уроків, а Радіо "Культура” – читання творів світової класики в перекладі Максима Рильського.
"Нова українська школа” розповідає, як відбуватиметься таке навчання.

ТРАНСЛЯЦІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛІ РАДА

Про трансляції на телеканалі "Рада” вперше повідомили на fb-сторінці Верховної Ради з посиланням на голову парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака.
Телеканал "Рада” доступний на супутнику, кабельному, а також на YouTube. Окрім того, трансляції будуть на YouTube-каналі МОН.
У МОН "Новій українській школі” повідомили про розклад відеозанять:
  • вівторок: 18:30-21:00;
  • середа: 8:00-9:00 та 18:30-21:00;
  • четвер: 8:00-9:00 та 18:30-21:00;
  • п’ятниця: 8:00-9:00 та 18:30-21:00;
  • субота та неділя: 10:00-20:00 (6,5 годин із перервами).
Попредметний розклад стане відомим найближчим часом.
Онлайн-уроки проводити з дисциплін, з яких учні складатимуть ЗНО. Вести трансляції почнуть із таких предметів:
  • українська мова та література;
  • біологія;
  • математика;
  • історія.
У МОН також пояснили, що з усіма тестами, завданнями та конспектами занять можна буде знайомитись на сайтах партнерів, які надали відеконтент для трансляцій:
  • платформи Be Smart;
  • студії онлайн-освіти EdEra
  • платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus;
  • платформи безкоштовних вебінарів з підготовки до ЗНО iLearn.

ТРАНСЛЯЦІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛІ "КИЇВ”

З 16 березня телеканал "Київ” транслює щоденну програму "Відкритий урок”, повідомляє Офіційний портал Києва.
У програмі показують відеоуроки зі шкільної програми для учнів 11 класів, що має допомогти їм підготуватись до ЗНО. Загалом передбачений показ відеоуроків із 11-ти предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька, англійська мови..
В ефір виходитиме по п’ять уроків на день тривалістю до 30 хвилин.
Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30, 13:05, 13:30.
Анонси "Відкритих уроків” публікують на fb-сторінці телеканалу "Київ”. Окрім того, відео телеуроків можна подивитися на Youtube телеканалу.
Уже є:
Передбачається, що програма "Відкритий урок” стане постійною і охоплюватиме програму не тільки випускних класів. Проєкт створений телеканалом "Київ” спільно з Київським університетом ім. Бориса Грінченка.

ЕФІРИ РАДІО "КУЛЬТУРА”

Цього тижня щодня об 21:00 у програмі "Радіотеатр” відбуватимуться читання творів у перекладі українського поета Максима Рильського. Про це повідомила продюсерка Третього каналу Суспільного Радіо "Культура” Ірина Славінська на своїй fb-сторінці.
Також із понеділка наступного тижня о 12:00 та 21:00 звучатиме колекція шкільної класики. Також протягом кожного дня традиційно можна послухати випуски "Поезії на Радіо "Культура”. Зокрема, завтра, 18 березня, будуть твори Максим Рильський, в 10 березня – Ліни Костенко.
Послухати Радіо "Культура” можна за цим посиланням (гортайте стрілочками, щоб обрати потрібний канал).
Нагадаємо, 11 березня уряд запровадив тритижневий карантин у закладах освіти, щоб запобігти поширенню COVID-19.
МОН дало рекомендації щодо карантину через коронавірус, а також МОН спільно з МОЗ дали роз’яснення батькам, що таке коронавірус COVID-19, як зменшити шанси інфікування для дітей.
Також у МОН наголосили, що під час карантину педагоги мають отримувати зарплатню.
"Нова українська школа”
Титульне фото: автор – IgorVetushko, Depositphotos
Публікація підготовлена за підтримки Представництва "Фонду Фрідріха Науманна за Свободу” в Україні. Фонд Фрідріха Науманна за Свободу – фонд ліберальної політики, що сприяє зміцненню свободи та гідності людини в усіх сферах суспільства. Детальніше за посиланням.

Комментариев нет:

Отправить комментарий